"Umřít pro někoho koho miluji, mi připadá jako dobrý způsob odchodu."Ahojky, hlásněte mi prosím Sem pro Roberta Pattinsona No a taky Semka pro Taylora Lautnera.........

A ještě Sem pro Jespra....!

Budu moc ráda Díky Všem kteří hlásnou!


Cheš být moje SB?
Stačí jen napsat do posledního článku, že by ses chtěl/a spřátelit, svůj blog a přezdívku....
Pak si mě zapsat na blog a občas ke mně zajít a zanechat nějaký ten koment, pokud možno šířit můj blog v dobrém a nepomlouvat ho!
To je vše.

Příběh Carlisla Cullena.....

25. února 2010 v 9:37 | Terisek |  Carlisle Cullen
Carlislel žil přibližně v 17.století. On i jeho otec byli výrazně proti uprům. Když proti nim jednoho dne vyrazili, stalo se něco, co ani jednoho z nich v životě nenapadlo..... Carlisle byl proměněn. Když zjistil co se s ním děje, v krutých bolestech se rychle klidil pryč. Kdyby jeho otec zjistil v jakou zrůdu se proměnil, nechal by ho okamžitě upálit a za svého syna by se nadosmrti styděl.
Po transformaci si Carlisle plně uvědomil co se s ním stalo.... Nechtěl být zabijákem... Nechtěl být nesmrtelný..... Několik týdnů se marně snažil sprovodit se ze světa. Neuhasit svou žízeň.... Všechno snažení bylo marné.Carlisle to pochopil, ale nevzdával se! Jeho žízeň už přesahovala všechny meze.
Lesem se ladně proplétala mladá srnka. Carlisle ucítil její vůni... ( nebyla tak lahodná jako lidská.. ale přece), vrhl se na ní a jeho existence nabrala naprosto jiný obrat. Svět se proměnil z šedo-černé barvy na osmibarevnou existenci. Carlisle si uvědomi, že lze žít i jinak, nikdy nemusí zabíjet lidi, ale krev zvířat je příjemný kompromis.
Jak zjistil, upíři nepotřebují spát. Proto využíval nocí ke studiu. Ve dne pracoval a v noci se učil. Jeho paměť byla daleko dokonalejší. Díky ní vystudoval medicínu a staletí pak trénoval své sebeovládání, aby pak mohl vytoužené povolání vykonávat.
....Samota.... Ta Carlisla ubíjela více než touha po lidské krvi. Uvědomoval si, že není jediný svého druhu, zajímalo ho ale, jestli jsou i jiní, kteří se živí krví zvířat.
Několik staletí žil v Itálii, ve městě Volterra spolu s "královskou upíří rodinou". Starali se o dodržování upířích zákonů, zejména o utajení jejich existence. Nicméně nebyli jako Carslisle. Živili se lidskou krví, kterou si nechávali přivést vždy z jiného místa, daleko vzdáleného od jejich "paláce". Nedovedli pochopit Carlisleovu abstynenci. Byli krutí. Carlisle od nich odešel.
Pracoval v nemocnicích v různých městech a stal se uznávaným, ale pro jeho nesmrtelnost musel působiště často měnit.... Toužil po někom s kým by mohl sdílet svá tajemství, po někom, kdo by ho nepovažoval za zvláštního, ale Carlisle nechtěl nikomu vzít život. Nechtěl nikomu upřít tu možnost užívat si lidského života dokud to jde.
Ve 20. století se přestěhoval do Chicaga. V tu dobu zuřila mexická chřipka. Umíralo spousty lidí, Carlisla ubíjelo zůstávat doma a předstírat, že odpočívá, když mohl pomáhat tisícům nevinných lidí. V roce 1918 tam umírala matka Elisabetha s manželem, a jejich synem Edwardem.

To už je příběh Edwarda......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama